मंगलवार ७ जेठ, २०७६ (Tuesday, 21st May 2019)
७ जेठ, २०७६ (21 May 2019)

नेकपा : अध्यक्ष–सचिव को कहाँ ?

राजधानी समाचारदाता
4 weeks ago
23/04/2019

 

प्रदेश १

ताप्लेजुङ– अध्यक्ष विजय बनेम, सचिव बलबहादुर साम्सोहाङ, पाँचथर– अध्यक्ष राजकुमार भण्डारी, सचिव होमप्रसाद जवेगु, ईलाम– अध्यक्ष राम राना, सचिव सोममाया राई, झापा– अध्यक्ष चिन्तन पाठक, सचिव मणिकुमार साङपाङ, मोरङ– अध्यक्ष विनोद ढकाल, सचिव गोपिबहादुर आछामी, सुनसरी– अध्यक्ष योगेन्द्र मण्डल, सचिव रमेश बस्नेत, धनकुटा– अध्यक्ष राजेन्द्र राई, सचिव ऋषिराम ढुङ्गाना, तेह्रथुम– अध्यक्ष लक्ष्मण तिवारी, सचिव ईन्द्रबहादुर ईमसुङ, संखुवासभा– अध्यक्ष हेमराज घिमिरे, सचिव कृष्ण याख्खा, भोजपुर– अध्यक्ष प्रेमकुमार राई, सचिव विमल खड्का, खोटाङ– अध्यक्ष देवान चामलिङ, सचिव बबि चामलिङ, सोलुखुम्बु– अध्यक्ष मानवीर राई, सचिव गोम्बु शेर्पा, ओखलढुङ्गा– अध्यक्ष मोहनबहादुर खड्का, सचिव मोहन श्रेष्ठ, उदयपुर– अध्यक्ष विनोद कटुवाल, सचिव ईश्वरमणी राउत

प्रदेश २

सप्तरी– अध्यक्ष अशोक मण्डल, सचिव गोविन्द न्यौपाने, सिराहा– अध्यक्ष रामकुमार यादव, सचिव प्रमोदनारायण यादव, धनुषा– अध्यक्ष राजकिशोर यादव, सचिव श्रवण यादव, महोत्तरी– अध्यक्ष राजु खड्का, सचिव सौकिलाल यादव, सर्लाही– अध्यक्ष रेवती पन्त, सचिव डाचाराज वाग्ले, रौतहट– अध्यक्ष कमल यादव, सचिव युवराज भट्टराई, बारा– अध्यक्ष छत्रबहादुर श्रेष्ठ, सचिव सुन्दर विश्वकर्मा, पर्सा– अध्यक्ष प्रभु हजारा, सचिव विजय महतो

प्रदेश ३

चितवन– अध्यक्ष यमबहादुर परियार, सचिव कृष्णभक्त पोख्रेल, मकवानपुर– अध्यक्ष मुनु सिग्देल, सचिव प्रेम पुलामी, धादिङ– अध्यक्ष भूमि त्रिपाठी, सचिव शालिकराम जम्कट्टेल, नुवाकोट– अध्यक्ष हिरानाथ खतिवडा, सचिव नारायण खतिवडा, रसुवा– अध्यक्ष कन्र्याल तामाङ, सचिव ईन्द्र गोतामे, सिन्धुपाल्चोक– अध्यक्ष झम्क नेपाल, सचिव दावा तामाङ, दोलखा– अध्यक्ष ईश्वरचन्द्र पोख्रेल, सचिव गोपाल पाण्डे, रामेछाप– अध्यक्ष मदनकुमार तामाङ, सचिव शान्तिप्रसाद पौडेल, सिन्धुली– अध्यक्ष राजन दाहाल, सचिव प्रदीप कटवाल, काभ्रेपालञ्चोक– अध्यक्ष रुकु चौलागाई, सचिव टोकबहादुर वाईवा, भक्तपुर– अध्यक्ष बचनबहादुर देउजा, सचिव डी.पी. ढकाल, ललितपुर– अध्यक्ष हरिकृष्ण व्यञ्जनकार, सचिव राजकाजी महर्जन, काठमाडौं– अध्यक्ष कृष्ण राई, सचिव हिमाल शर्मा

गण्डकी प्रदेश

कास्की– अध्यक्ष कृष्ण थापा, सचिव बखानसिंह तमु, तनहुँ– अध्यक्ष केदार सिग्देल, सचिव राजेन्द्रकेशरी न्यौपाने, लमजुङ– अध्यक्ष मधु अधिकारी, सचिव धनञ्जय दवाडी, गोरखा– अध्यक्ष लेखबहादुर थापा, सचिव प्रेम गुरुङ, म्याग्दी– अध्यक्ष गोविन्द पौडेल, सचिव हरिकृष्ण श्रेष्ठ, मुस्ताङ– अध्यक्ष चन्द्रमोहन गौचन, सचिव सत्यनारायण शेरचन, मनाङ– अध्यक्ष पाल्तेन छोयान गुरुङ, सचिव बेदबहादुर गुरुङ, बाग्लुङ– अध्यक्ष ईन्द्रलाल सापकोटा, सचिव ज्ञामनाथ गैरे, पर्वत– अध्यक्ष पदम गिरी, सचिव सुदीप कुँवर, स्याङ्जा– अध्यक्ष सूर्यप्रसाद गैरे, सचिव मीनबहादुर गुरुङ, नवलपरासी (पूर्व)– अध्यक्ष रोशन गाहा, सचिव मित्रशरण शर्मा

प्रदेश ५

रोल्पा– अध्यक्ष सुरेन्द्र घर्ती, सचिव हरिप्रसाद घर्ती, रुकुम (पूर्व)– अध्यक्ष मेघबहादुर श्रेष्ठ, सचिव सतमान पुन, प्यूठान– अध्यक्ष तुलसीराम शर्मा, सचिव नारायण अधिकारी– अर्घाखाँची, अध्यक्ष चेतनारायण आचार्य, सचिव ठाकुर वि.क., गुल्मी– अध्यक्ष मधुकृष्ण पन्त, सचिव वीरबहादुर कार्की, पाल्पा– अध्यक्ष नारायण आचार्य, सचिव गिरबहादुर थापा, नवलपरासी (पश्चिम)– अध्यक्ष भविश्वर तिवारी, सचिव तुलसी पासी, रुपन्देही– अध्यक्ष शिवराज सुवेदी, सचिव दधिराम न्यौपाने, कपिलवस्तु– अध्यक्ष झविलाल पोख्रेल, सचिव रामचन्द्र शाह, दाङ– अध्यक्ष टिकाराम खड्का, सचिव तुलसीराम पुन, बाँके– अध्यक्ष आई.पी. खरेल, सचिव अशोक कोइराला, बर्दिया– अध्यक्ष भवनकुमार थारु, सचिव हरि ज्ञवाली

कर्णाली प्रदेश

सुर्खेत– अध्यक्ष धु्रव शाही, सचिव कृष्णबहादुर जिसी, दैलेख– अध्यक्ष रविन्द्र शर्मा, सचिव प्रेम कटुवाल, जाजरकोट– अध्यक्ष ढकवीर राना, सचिव करवीर शाही, रुकुम (पश्चिम)– अध्यक्ष गोपाल शर्मा, सचिव विमल पुन, सल्यान– अध्यक्ष गोविन्द पुन, सचिव कर्णबहादुर बुढा, जुम्ला– अध्यक्ष बीरबहादुर कुँवर, सचिव तिर्थबहादुर बुढा, कालिकोट– अध्यक्ष धनजीत शाही, सचिव नागिन्द्र शाही, हुम्ला– अध्यक्ष लालकेश जैसी, सचिव दल रावल, डोल्पा– अध्यक्ष दत्तबहादुर रोकाया, सचिव मालबहादुर रोकाया, मुगु– अध्यक्ष सुरवीर बुढा, सचिव धर्मबहादुर शाही

सुदूरपश्चिम प्रदेश

दार्चुला– अध्यक्ष गणेशसिंह खत्री, सचिव रामदत्त जोशी, बैतडी– अध्यक्ष सुरेन्द्र पाल, सचिव प्रेम भट्ट, डडेल्धुरा– अध्यक्ष मानसिंह माल, सचिव तारा जोशी, बाजुरा– अध्यक्ष कालुबहादुर शाही, सचिव भरतबहादुर बुढा, बझाङ, अध्यक्ष मीनबहादुर कुँवर, सचिव दिलबहादुर सिंह, अछाम, अध्यक्ष शेरबहादुर कुँवर, सचिव झपट साउँद, डोटी– अध्यक्ष चक्रबहादुर मल्ल, सचिव शैलेन्द्र वि.क., कैलाली– अध्यक्ष रतन थापा, सचिव लालबहादुर सोडारी, कञ्चनपुर, अध्यक्ष बीरबहादुर थापा, सचिव तारा लामा

(Visited 126 times, 1 visits today)
Loading comments...